Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - 4-СОБЕН СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ МВР - 107м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 30 окт. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-   80 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Песталоци
Површина: 86 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на комфорен 4-собен стан на одлична локација во центарот на градот, во непосредна близина на главното седиште на МВР.

-> 107м² со 3 спални соби / 2 бањи / 1 балкон
-> 4-кат со лифт
-> ориентиран кон југ
-> централно парно греење
-> веднаш вселив
-> паркинг

Цена: 1100 евра/м² + данок на промет

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток