Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - 4-СОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 85м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 фев. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

950 ЕУР   43 000 ЕУР

Број на соби: 2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на понов и полунаместен стан во Ново Лисиче - Реонски.

-> 85м² со 3 спални соби / 2 бањи / 1 балкон
-> 5-кат со лифт
-> ориентиран кон југозапад
-> централно парно греење
-> слободен паркинг околу зграда
-> понова градба - 2011г. Адора
-> полунаместен (кујнски елементи, вградени плакари)
-> веднаш вселив

Цена: 950 евра/м² + данок на промет

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток