Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НАМЕСТЕН СТАН ВО Н. ЛИСИЧЕ - 46м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 03 јул. 10:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

40 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Ново Лисиче
Површина: 46 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Реновиран, Наместен, Интерфон
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава целосно наместен стан на одлична локација во Ново Лисиче во непосредна близина на Рамстор маркет. Станот се наоѓа на 5-кат, со лифт и централно парно греење.
Располага со вкупна површина од 46м² - дневна со кујна и трпезарија, спална соба, бања и балкон.

Цена: 40 000 евра + данок на промет

тел:
02/ 321-3080
078/43 33 37
[email protected]

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток