Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 3-СОБЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ-53м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 10 јун. 10:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: кај Тобако 2
Површина: 64 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нов и претходно невселуван стан на одлична локација во Аеродром во непосредна близина на Тобако 2 и поликлиника Јане Сандански.

-> 53м² со 2 спални соби / 1 бања / 1 балкон
-> 8-кат со лифт (последен кат без косини, со бетонска плоча, кровна изолација и кров)
-> ориентиран кон југоисток
-> централно парно греење
-> новоградба со висококвалитетни материјали на изведба
-> одлична локација
-> веднаш вселив

Цена: 1050 евра/м² + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток