Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 3-СОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 59м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 фев. 12:42 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-   48 500 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Ново Лисиче
Површина: 0 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Нова градба
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нов стан во Ново Лисиче на одлична локација во непосредна близина на Рамстор маркет.

-> 59м² со 2 спални соби / 2 бањи / 1 балкон
-> 3-кат со лифт
-> ориентиран кон југ, запад, исток
-> централно парно греење
-> слободен паркинг
-> веднаш вселив

Цена: 62 000 евра + данок на промет

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток