Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ 4-СОБЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - 99м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 18 дек. 11:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: Козле
Површина: 99 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Наместен, Интерфон
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава стан на одлична локација во Козле во непосредна близина на Канела во новоградба - мала зграда со неколку станови во мирно и урбано опкружување.

Краток опис на понудата:
-> Површина на стан: 99м²
-> Дневен престој - целосно и ексклузивно наместен со нов мебел
-> Целосно опремена нова кујна од медијапан и со бела техника
-> Тераса
-> Родителска спална соба со бања - целосно наместена
-> 2 детски соби - целосно наместени
-> Бања со комплетна санитарија
-> 1 кат од 3 ката
-> греење на струја
-> Паркинг простор - 2 паркинг места
-> Подрум
-> Со имотен лист

цена: 127 500 евра + данок на промет
(цената е за целосно наместен стан со 2 паркинг места и подрум)

тел:
071/30 42 42

[email protected]

Повеќе информации за станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток