Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО КОЗЛЕ - 71м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 17 јул. 11:15 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Козле
Површина: 71 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Наместен, Подрум, Интерфон
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава стан на одлична локација во Козле во непосредна близина на Канела во новоградба - мала зграда со неколку станови во мирно и урбано опкружување.

Краток опис на понудата:
-> Површина на стан: 71м²
-> дневен престој - целосно и ексклузивно наместен со нов мебел
-> целосно опремена нова кујна од медијапан и со бела техника
-> тераса со отворен поглед - јужна ориентација
-> родителска спална соба со бања - целосно наместена
-> спална соба - целосно наместена
-> 1 бања
-> 1 кат
-> сопствено парно и клима уред
-> Подземен паркинг простор - 2 места
-> подрум
-> Се продава целосно наместен - како на фотографиите
- Со имотен лист

Цена: 105 000 евра + данок на промет
(во цената е вклучен мебелот, 2 подземни паркинг места и подрум)

тел:
071/30 42 42

[email protected]

Повеќе информации за станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток