Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН КАЈ МИДА - 60м² + ПАРКИНГ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 24 окт. 14:09 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

76 000 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ул. Козле
Површина: 57 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нов стан во Карпош во непосредна близина на Мида и Машински факултет. Станот е во нова градба и е со следниов опис:

-> 60м² - со 2 спални соби
-> 1-кат
-> лифт
-> ориентиран кон запад

Цена: 76 000 евра со паркинг простор
(дополнително - данок на промет и агенциска провизија 2%)

телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток