Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ - 50м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 11 јун. 18:01 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-   68 500 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: Аеродром
Површина: 49 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нов и претходно невселуван стан на одлична локација во нас. Аеродром во непосредна близина на Тобако 2.

➡️ 50м² со 1спална соба-🛌 / 1 бања 🛁 / 1 балкон 🏔
➡️ 7-кат со лифт
➡️ Ориентиран кон исток
➡️ Централно парно греење
➡️ Можност да се купи сопствен паркинг простор
➡️ Новоградба со висококвалитетни материјали на изведба од реномиран инвеститор
➡️ Околина: супермаркети, банки, паркови, трговски центри, железничка станица и на неполни 5мин со автомобил до центарот на градот
➡️ Веднаш вселив стан со чист имотен лист

Цена: 1080 евра/м² + данок на промет

📆 - Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
📲078/ 433-337
📧 [email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток