Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО АЕРОДРОМ КАЈ ТОБАКО 2-45м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 10 јун. 10:02 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

1 050 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: Ул. Козле
Површина: 45 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на понов стан на одлична локација во Аеродром во непосредна близина на Тобако 2 и поликлиника Јане Сандански.

-> 45м² со 1 спална соба / 1 бања / 1 балкон
-> 7-кат со лифт
-> ориентиран кон запад
-> централно парно греење
-> слободен паркинг во околина
-> веднаш вселив

Цена: 1050 евра/м² + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток