Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ ГРЧКА АМБАСАДА

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 06 јун. 16:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Скопје
Површина: 75 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на понов стан на атрактивна локација во центарот на градот во непосредна близина на Грчкиот конзулат.

- 66м² со 2 спални соби / 1 бања / 1 балкон
- 2-кат
- ориентиран кон североисток
- централно парно греење
- резиденцијален паркинг - ПОЦ
- атрактивна локација на 5мин од плоштад
- веднаш вселив

Цена: 79 000 евра + данок на промет + 1% агенциска провизија

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток