Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО КАРПОШ - 64м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 09 апр. 11:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: бул. Илинденска
Површина: 64 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Паркинг простор / Гаража, Нова градба, Интерфон
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нов стан во Карпош во непосредна близина на ТЦ.Сити Мол и до кејот на Вардар. Зградата е во фаза на градба, од реномиран инвеститор и ќе биде вселива најдоцна до март 2019 година.

-> 64м² - со 2 спални соби
-> 1-кат
-> ориентиран кон запад со отворен поглед

Цена: 75 000 евра со вклучен ДДВ и паркинг простор

телефон за контакт:
078/ 433-337

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток