Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ - 46м² + ПАРКИНГ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 30 јан. 16:07 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: ул. Козара
Површина: 30 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нов стан во Тафталиџе во непосредна близина на студентскиот дом Гоце Делчев и Реплек. Станот е во мала зграда од П+3+Птк во напредна фаза на градба и ќе биде вселива до април 2019 година.

-> 46м² -> со 1 спалнa собa ( 2-кат)
-> подземен паркинг простор

-> цена: 51 300 евра со вклучен ДДВ и подземен паркинг простор.

*** КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА***

Краток опис на понуда:
-> Квалитетна градба и одлична изолација - фасада со 10см стиропор
-> Квалитетни ПВЦ прозори со трослојно стакло
-> Квалитетни завршни материјали (дабов паркет, плочки по избор итн.)
-> Сопствено греење на струја
-> Лифт
-> Лист за предбележување на градба
-> Можност за купување со станбен кредит

телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток