Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ - ДОЛНО ВОДНО

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 13 јун. 11:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Центар - Долно Водно
Површина: 0 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нови станови - Долно Водно во непосредна близина на Државна Болница.

Становите се во зграда од П+5+Птк, во напредна фаза на градба и ќе бидат вселиви во декември 2019 год.

-> Продажба на станови:
- Гарсоњери - 29м² - 30м²
- станови со 1 спална соба: 41м² -43м² - 54м²
- станови со 2 спални соби: 59м² -61м² -62м²


-> Цена и начин на плаќање - по договор

*** КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА***

-> Лист за предбележување на градба
-> Можност за купување со станбен кредит во повеќе банки

Повеќе информации за понудата на следниот телефон за контакт:
071/ 30 42 42

За повеќе фотографии и информации за понудата кликнете на следниов линк:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток