Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ - СПРОТИ ДРЖАВНА БОЛНИЦА

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 17 јун. 10:21 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Центар - Долно Водно
Локација: Скопје, Скопjе
Ексклузивно во ЛЕВЕЛ 7 - Продажба на нови станови - Долно Водно во непосредна близина на Државна Болница и Словенска Амбасада.
Становите се во мала зграда од Пр+Мез.+2+Птк со вкупно 9 станови, во почетна фаза на градба и ќе бидат вселиви во рок од 15 месеци.

➡️ Продажба на станови:
🏢 Стан од 62м² - со 2 спални соби - 🛏 / 🛏 / 🛁
🏢 Стан од 65м² - со 2 спални соби - 🛏 / 🛏 / 🛁
🏢 Стан од 63м² - со 2 спални соби - 🛏 / 🛏 / 🛁 - дуплекс на приземје + дворно место

💵 1250 евра/м2 со вклучен ДДВ
➡️ начин на плаќање - по договор

🎯 КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА

➡️ Квалитетна градба со одлична изолација
➡️ Сопствено греење на струја за секој стан
➡️ Можност за купување на паркинг место
➡️ Лист за предбележување на градба
➡️ Можност за купување со станбен кредит во повеќе банки

Повеќе информации за понудата на следниот телефон за контакт:
📲 +389 71 30 42 42

📧 [email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток