Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 27 мај 11:30 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: кај Тобако 2
Површина: 48 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нови станови - Аеродром во непосредна близина на Тобако 2. Становите се во зграда од П+9+Птк , во напредна фаза на градба и ќе бидат вселиви во декември 2019 год.

-> Продажба на станови:
- Гарсоњери - 27м²
- станови со 1 спална соба: 36м² -38м² -40м² -44м²
- станови со 2 спални соби: 59м² -60м² -64м²

-> Подземен паркинг простор на две нивоа како и подрумски простории

-> Цена и начин на плаќање - по договор

*** КУПУВАЧОТ НЕМА ОБВРСКА ЗА АГЕНЦИСКА ПРОВИЗИЈА***

-> Лист за предбележување на градба
-> Можност за купување со станбен кредит во повеќе банки

Повеќе информации за понудата на следниот телефон за контакт:
071/ 30 42 42

За повеќе фотографии и информации за понудата кликнете на следниов линк:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток