Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВИ СТАНОВИ ВО КОЗЛЕ- 48м² - 69м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 фев. 15:31 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-   1 050 ЕУР

Број на соби: 4
Адреса: Козле - кај Германска Амбасада
Површина: 105 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на нови станови во Козле на одлична локација во непосредна близина на ОУ.Владо Тасевски. Становите се во зграда од П+5+Птк во напредна фаза на градба и ќе бидат вселиви најдоцна до мај - 2019 година.

На продажба се следниве станови:

-> 48м² -> со 1 спална соба
-> 63м² -> со 2 спални соби
-> 69м² -> со 2 спални соби

цена: по договор
начин на плаќање - по договор

Краток опис на понуда:
-> Квалитетна градба и одлична изолација - фасада со 10см стиропор
-> преградни ѕидови помеѓу станови- (24цм со цигла)
-> Квалитетни завршни материјали ( паркет или таркет и плочки по избор итн.)
-> Лифт
-> Можност за купување на паркинг простор
-> Лист за предбележување на градба
-> Можност за купување со станбен кредит

телефон за контакт:
078/ 433-337

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток