Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПОНОВ 4-СОБЕН СТАН НА ВОДНО 95м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 06 јун. 16:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 4
Адреса: Скопје
Површина: 95 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на понов и полунаместен стан на одлична, атрактивна и мирна локација на Водно во непосредна близина на Турска Амбасада.

-> 95м² со 3 спални соби / 2 бањи / 3 балкони
* реална површина од 100м2 со оглед на тоа што два од балконите не се впишани во имотен лист
-> високо приземје или 1-кат (под станот има ниско приземје)
-> ориентиран кон југ, запад и север со прекрасен поглед на градот
-> сопствено парно греење на струја
-> полунаместен: кујна и вградени плакари
-> мал станбен објект составен од:
* ниско приземје
* високо приземје
* 1-кат
* поткровје
-> атрактивна локација на 2мин со автомобил до Клинички Центар
-> веднаш вселив

Цена: 99 000 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток