Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПОНОВ НАМЕСТЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1- 51м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 29 јан. 13:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-   51 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Тафталиџе
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на комплетно опремен стан на одлична локација во Тафталиџе во непосредна близина на поранешна Алумина.

-> 51м² со 1 спална / 1 бања / 1 балкон
-> 6-кат со лифт (не е последен)
-> централно парно греење
-> ориентиран кон југ
-> комплетно опремен
-> веднаш вселив

Цена: 54 000 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток