Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ПОНОВ СТАН ВО ЦЕНТАР - 120м² + 2 ГАРАЖИ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 мај 13:32 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на понов стан на атрактивна, но истовремено мирна и слепа улица во центарот на градот во непосредна близина на Клинички центар и главното седиште на МВР.

-> 120м² со 3 спални соби / 2 бањи и 1 гостинско купатило / 2 тераси
-> 3-кат со лифт
-> ориентиран кон исток и северозапад
-> централно парно греење
-> 2 подземни паркинг места (затворени со роло врата)
-> понова градба
-> атрактивна локација на 5 мин. од строг центар
-> веднаш вселив

Цена: 135 000 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток