Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 RENOVIRAN STAN 60m2 VO KARPOS 4

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 22 ноем. 17:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

850 ЕУР   1 050 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Карпош 4
Површина: 60 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Се продава целосно реновиран и полунаместен стан на одлична локација во Карпош 4 во непосредна близина на Сити Мол. Станот се наоѓа на 4-кат, со централно парно греење и јужна ориентација.
Располага со вкупна површина од 60м² со одличен распоред - дневна со кујна и трпезарија, голема спална соба, помала детска соба, бања и балкон.

Цена: 850 евра/м² + данок на промет

тел:
02/ 321-3080
078/43 33 37
[email protected]

Повеќе информации и фотографии од станот на нашата веб страна:

www.level7.mk

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток