Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - ТРОСОБЕН СТАН ВО НОВО ЛИСИЧЕ - 54м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 15 апр. 17:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

54 000 ЕУР

Број на соби: 2
Адреса: Аеродром
Површина: 55 m2
Локација: Скопје, Скопjе
Продажба на понов стан на одлична локација во Ново Лисиче во непосредна близина на Макпетрол и Рамстор маркет.

-> 54м² со 2 спални соби / 1 бања / 1 балкон
-> 2-кат со лифт
-> ориентиран кон северозапад со отворен поглед
-> централно парно греење
-> понов градба
-> урбанизирана околина на 5 мин со автомобил од железничка станица
-> веднаш вселив или можност за купување со потстанари со што цената би била пониска

Цена: 54 000 евра + данок на промет

Термин за посета и разгледување на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток