Македонски | Shqip | English |

DUKAN 26m2 VO TC BUNJAKOVEC

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 08 фев. 13:10 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

22 000 ЕУР   29 000 ЕУР

Адреса: ТЦ БУЊАКОВЕЦ
Површина: 26 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН 26М2 - ЕДНА ОТВОРЕНА ПРОСТОРИЈА + WC, ВО ТЦ БУЊАКОВЕЦ - НА 2РИ КАТ, НАД СТОПАНСКА БАНКА. ПОГЛЕД КОН ПАРТИЗАНСКА.

ЦЕНА 22000 ЕВРА

КОНТАКТ 070 477 594
info@capitalgroup.com.mk
Нема посетени огласи
Кон почеток