Македонски | Shqip | English |

DUKAN 60 +100m2 UL RUZVELTOVA

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 13 јул. 11:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

200 000 ЕУР

Адреса: Рузвелтова
Површина: 211 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВEН ДЕЛ.ПРОСТОР - ДУЌАН ОД 160М2 НА АГОЛОТ ОД РУЗВЕЛТОВА И ТЕОДОСИЈ ГОЛОГАНОВ, НА ДВЕ НИВОА, 60М2 НА ПРИЗЕМЈЕ СО ИЗЛОГ, И 100М2 СУТЕРЕН.

ЦЕНА: 200.000 EUR

КОНТАКТ:
070 477 594; 070 700 812
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток