Македонски | Shqip | English |

DUKJAN 26m2 VO TC BUNJAKOVEC

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 20 мај 16:13 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

18 500 ЕУР   29 000 ЕУР

Адреса: ТЦ БУЊАКОВЕЦ
Површина: 26 m2
Локација: Центар, Скопjе
Простории : Дуќани и Трафики
СЕ ПРОДАВА ДУЌАН 26М2 - ЕДНА ОТВОРЕНА ПРОСТОРИЈА + WC, ВО ТЦ БУЊАКОВЕЦ - НА 2РИ КАТ, НАД СТОПАНСКА БАНКА. ПОГЛЕД КОН ПАРТИЗАНСКА.

ЦЕНА 18500 ЕВРА

КОНТАКТ 070 477 594
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток