Македонски | Shqip | English |

Masaza

Се продава од: Dajana 12 јан. 23:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

45 ЕУР   50 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Услуги : Козметичка нега и Нега на косата
20 Годипна Транс Особа Нуди Масажа во Свој Дискретен Амбиент..
Сликите се Лични Мои
Договор на Тел 077.735.125
Нема посетени огласи
Кон почеток