Македонски | Shqip | English |

Audi Q7

Се продава од: Sunaj Вчера 01:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

17 000 ЕУР

Година: 2006
Менувач: Автоматски
Километража: 300 000 - 349 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Audi
Модел: Q7
Kolata e kupena vo Majedonija Redovno servisirana .Kolata e vo mnogu dobra sostojba za podetalni informacii na telefon.Cenata ne e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток