Македонски | Shqip | English |

Toyota Urban Cruiser

Се продава од: Suat 05 фев. 12:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

7 800 ЕУР   8 800 ЕУР

Година: 2009
Менувач: Рачен
Километража: 90 000 - 94 999
Гориво: Бензин
Регистрација: Македонска
Боја: Црвена
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Toyota
Модел: Urban Cruiser
Uvezeno od Shvajcarija so site plateni davaçki,soçuvano kako novo so mala potroşuvaçka i so servisna knişka,ve molam bez zameni,samo ZA ozbilni kupuvaçi ,cenata e fiksna
Нема посетени огласи
Кон почеток