Македонски | Shqip | English |

VW Golf 5 gt 2.0

Се продава од: Altin 13 јун. 04:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

5 000 ЕУР

Година: 2005
Менувач: Рачен
Километража: 190 000 - 199 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Центар, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Golf / VW Volkswagen
Модел: Golf
Mnogu socuvan registracija 1god vredi da se vidi
Нема посетени огласи
Кон почеток