Македонски | Shqip | English |

Detska komoda

Се продава од: Xxxxx 22 апр. 12:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

2 000 МКД   3 500 МКД

Локација: Центар, Скопjе
Опрема : Мебел за ТВ/Стерео/Компјутери
Prodavam detska komoda so dimenzii 1.20 x 50 cm dolzina i visina 96 cm.
Нема посетени огласи
Кон почеток