Македонски | Shqip | English |

Tepih i vrati od plakar

Се продава од: ×××××× 29 јун 14:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

500 МКД   900 МКД

Локација: Центар, Скопjе
Опрема : Теписи и Пердиња
Prodavam tepih so dimenzii 1.5 ×2.3 i vrati od plakar so dimenzii 80×1.60
Нема посетени огласи
Кон почеток