Македонски | Shqip | English |

Tepih

Се продава од: ×××××× 12 јан 10:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

500 МКД   900 МКД

Локација: Центар, Скопjе
Опрема : Теписи и Пердиња
Prodavam tepih so dimenzii 1.5 ×2.3
Нема посетени огласи
Кон почеток