Македонски | Shqip | English |

Kamera 4K Blackmagic URSA so site dodatoci

Се продава од: Mario 18 мај 01:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

4 100 ЕУР   6 500 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Производи : Видеокамери и додатоци
Se prodava ednas koristena Blackmagic URSA 4K modularna kamera. Vo paketot se slednite raboti:

BLACK MAGIC URSA EF
MANFROTTO M PRO 536
MANFROTTO 509 HD Head
MANFROTTO M BAG 100PNHD
QUICK RELEASE MOUNTING PLATE
BATTERY SWIT S-8172S Li Ion 14.4 V double 79Wh 55Ah
LEXAR Professional 3400x C Fast II 256 GB
LEXAR Professional 3400x C Fast II 64 GB
Sandisk Cfast Card Reader - Writer
Нема посетени огласи
Кон почеток