Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Gorno Nerezi

Се продава од: Andrea Вчера 01:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 7
Адреса: Горно Нерези
Површина: 418 m2
Број на спратови: 3 спрат
Греење: Струја
Локација: Центар, Скопjе
Се продава плац со куќа во Горно Нерези на 20 метри од џамијата и на 500 метри од Македонско село.
Куќата е 167м2 (приземје 38м2, два спрата и поткровје сите по 43м2) со сопствена гаража и двор од 251 м2.
Куќата се наоѓа веднаш до патот.

Цена по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток