Македонски | Shqip | English |

ATRAKTIVEN PLAC OD 498m2 NA VODNO

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 14 јан. 13:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Адреса: Водно
Површина: 498 m2
За живеалиштето: Вода, Струја, Плац, Нива, Шума, Асвалт, Дозвола за градење
Локација: Центар, Скопjе
ВОДНО - СЕ ПРОДАВА АТРАКТИВЕН ПЛАЦ 498М2 СО НАМЕНА ЗА ГРАДБА НА ОБЈЕКТ ЗА ИНДИВИДУАЛНО ДОМУВАЊЕ - А1. ВО МОМЕНТОТ ИМА ПОСТОЕЧКА КУЌА 96М2. ОСНОВА ЗА ГРАДБА 183м2, ВИСИНА 8,5м. ПЛАЦОТ ИМА ПАНОРАМСКИ ПОГЛЕД КОН СКОПЈЕ БЕЗ МОЖНОСТ ДА СЕ ЗАТВОРИ.

ЦЕНА ПО ДОГОВОР

КОНТАКТ:
070 477 594; 02 6138 490
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток