Македонски | Shqip | English |

VODNO ATRAKTIVEN PLAC 1450m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 06 окт. 10:58 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

600 ЕУР

Површина: 1450 m2
Локација: Центар, Скопjе
СЕ ПРОДАВАМ СУПЕР АТРАКТИВЕН ПЛАЦ НА ВОДНО ЛОЦИРАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА СО ОТВОРЕН ПОГЛЕД КОН ГРАДОТ, ВО БЛИЗИНА НА ТУРСКА РЕЗИДЕНЦИЈА И РАМСТОР-ВОДНО.

ПОВРШИНА НА ПЛАЦОТ: 1450m2
ОСНОВА ЗА ГРАДБА: 410m2
ДОЗВОЛЕНА ВИСИНА: П+2+Пк
НАМЕНА: A0 - ДОМУВАЊЕ ВО СТАНЕБНИ КУЌИ СО ПОСЕБЕН РЕЖИМ (ДОЗВОЛЕНО ПОВЕЌЕ ОД 4 СТАНБЕНИ ЕДИНИЦИ).

ЦЕНА: 600 ЕУР/М2

ПОВЕЌЕ ИНФО НА МОБИЛ 070/477 594, 070/700 812 ИЛИ НА Е.MAIL: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток