Македонски | Shqip | English |

CENTAR – NAS MADZIR MAALO NOVI STANOVI

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 21 фев. 09:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: нас.Маџир маало Центар - Скопје
Површина: 0 m2
Локација: Центар, Скопjе
ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО НОВА СОВРЕМЕНА СТАНБЕНА ЗГРАДА ЛОЦИРАНА ВО ОПШТИНА ЦЕНТАР - НАС.МАЏИР МААЛО / ВО БЛИЗИНА НА ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА И НАРОДНА БАНКА НА РМ.

РАСПОЛОЖЛИВИ СТАНОВИ
ДВОСОБНИ – 48м2, 50м2, 53м2
ТРОСОБНИ – 68м2, 70м2, 72м2, 74,5м2, 81м2
ЧЕТВОРОСОБНИ – 94,5м2, 97м2, 104.5м2, 151м2, 152м2

РОК НА ЗАВРШУВАЊЕ НА ГРАДБА – ЈУЛИ 2019
Нема посетени огласи
Кон почеток