Македонски | Shqip | English |

CENTAR MADZIR MAALO NOVI STANOVI OD 81M2 DO 152M2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 18 апр. 10:06 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: нас.Маџир маало Центар - Скопје
Површина: 0 m2
Локација: Центар, Скопjе
ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО НОВА СОВРЕМЕНА СТАНБЕНА ЗГРАДА ЛОЦИРАНА ВО ОПШТИНА ЦЕНТАР - НАС.МАЏИР МААЛО ВО БЛИЗИНА НА ЖЕЛЕЗНИЧКА СТАНИЦА И НАРОДНА БАНКА НА РМ.

РАСПОЛОЖЛИВИ СТАНОВИ

ТРОСОБНИ - 81м2
ЧЕТВОРОСОБНИ – 94,5м2, 97м2, 104.5м2, 151м2, 152м2

РОК НА ЗАВРШУВАЊЕ НА ГРАДБА – ЈУЛИ 2019

КОНТАКТ: 070 477 594
[email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток