Македонски | Shqip | English |

STAN VENDAS VSELIV CIST IMOTEN LIST EKSTRA LOK

Се продава од: zoran Вчера 20:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

74 800 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: MITROPOLIT TEODOSIJ GOLOGANOV
Површина: 68 m2
Локација: Центар, Скопjе
Се продава стан во Центар, kaj Католичка Црква.

Површина 68 м2
2 собен со moznost za uste edna decka soba dve теrasi
Кат 6/6 со лифт
(минимални косини)
Ориентација kon vodno - Чист убав поглед
-Храстов паркет, mermer plocka саламандер прозори
-top lokacija PROMO cena do 31 01 2018
Цена 1100 Евра/м2 - inace 1250eura za m2 stanot e vednas vseliv CIST IMOTEN LIST!!! EKSTRA STAN 070 899 903 zoran
Нема посетени огласи
Кон почеток