Македонски | Shqip | English |

Stan vo Centar

Се продава од: Nina 10 ное 21:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Број на соби: 2,5
Адреса: ul:11 oktomvri
Површина: 60 m2
Локација: Центар, Скопjе
se prodava stan od 60 m2 sproti bilna apteka
Нема посетени огласи
Кон почеток