Македонски | Shqip | English |

Stanovi vo Debar Maalo Centar 1

Оглас од претпријатие. Се продава од: ДГПТУ Клико Градба ДООЕЛ Вчера 22:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

1 200 ЕУР

Број на соби: 3
Адреса: ул.Црвена Вода бр.17-Дебар Маало ЦЕнтар 1
Површина: 71 m2
Локација: Центар, Скопjе
Продажба на стан од 71м2
Нема посетени огласи
Кон почеток