Македонски | Shqip | English |

TOP STAN VEDNAS VSELIV CIST IMOTEN LIST

Се продава од: zoran Вчера 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

74 800 ЕУР

Број на соби: 2,5
Адреса: MITROPOLIT TEODOSIJ GOLOGANOV
Површина: 68 m2
Локација: Центар, Скопjе
se продава луксузно опремен стан со во Каpistec,во нова градба на 6) спрат. OD 6 SAMO po dva stana na sprat TOP Стан OD 68 м2 (дневна соба, 1 спални собa, 1 бањи, 2 тераси) so moznost za uste edna DECKA SOBA
- sopstveno parno i inventer klimi
-74.800e po 1100 za m2 a za luksuzen sve da ostane po 1250 za m2. 070 818 007 STANOT E VEDNAS VSELIV CIST IMOTEN LIST!!!
Нема посетени огласи
Кон почеток