Македонски | Shqip | English |

VODNO PANORAM RESIDENCE 69m2 i 75m2

Оглас од претпријатие. Се продава од: КАПИТАЛ ГРУП 15 јан. 12:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: нас.Водно
Локација: Центар, Скопjе
СЕ ПРОДАВААТ 2 СТАНА НА ВОДНО ЛОЦИРАНИ ВО ВТОРИОТ ДЕЛ ОД ЕКЛУЗИВНИОТ КОМПЛЕКС PANORAMA RESIDENCE СО ПОГЛЕД КОН СКОПЈЕ.

- СТАН 74.5м2, КАТ 4, ВЛЕЗ 1, 2 СПАЛНИ СОБИ СО ОТВОРЕН ПОГЛЕД КОН СКОПЈЕ, РЕГУЛАРНА ЦЕНА: 1530 EUR, ЦЕНА СО ПОПУСТ 1255 ЕUR/M2

-СТАН 69м2, КАТ 3, ВЛЕЗ 2, 1 СПАЛНА СОБА, СО ОТВОРЕН ПОГЛЕД КОН СКОПЈЕ, РЕГУЛАРНА ЦЕНА: 1530 EUR/M2, ЦЕНА СО ПОПУСТ 1185 EUR/M2

СТАНОВИТЕ СЕ ПРОДАВААТ ВО ФАЗА КАРАБИНА, ВНАТРЕШНО ОПРЕМУВАЊЕ НА ТРОШОК НА КУПУВАЧОТ.

ЗА СИТЕ ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ МОЖЕ ДА НЕ КОНТАКТИРАТЕ НА MOBIL. 070/477594, 070/700812 ИЛИ НА е.mail: [email protected]
Нема посетени огласи
Кон почеток