Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО ЦЕНТАР КАЈ КЛИНИЧКИ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 20 мај 13:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 2
Адреса: Центар - Долно Водно
Површина: 49 m2
Локација: Центар, Скопjе
Продажба на нов стан на атрактивна локација во центарот на градот во непосредна близина на Т.Ц. Зебра и Клинички Центар.

-> 49м² со 1 спална соба / 1 бања / 1 балкон
-> 2-кат со лифт
-> ориентиран кон југ со поглед кон Водно
-> сопствено парно греење на струја
-> новоградба со висококвалитетни материјали на изведба
-> паркинг ПОЦ и можност за купување сопствено паркинг место
-> атрактивна и урбанизирана локација
-> мирна улица на 5мин од Т.Ц. Рамстор и ул. Македонија
-> веднаш вселив

Цена: 1200 евра/м² + данок на промет

Термин за посета и гледање на станот може да се договори со претходна најава во ЛЕВЕЛ 7.

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток