Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО КАРПОШ 2 - Ми-Да - 70м²

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 10 дек. 11:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

-

Број на соби: 3
Адреса: Центар
Површина: 0 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Нова градба
Локација: Центар, Скопjе
Продажба на нов и претходно невселуван стан на одлична локација во Карпош 2 во непосредна близина на Ми-Да и Машински Факултет.

-> 70м² со 2 спални соби / 2 бањи / 2 тераси
-> 3-кат со лифт
-> ориентиран кон исток
-> централно парно греење
-> новоградба - Голден Арт
-> веднаш вселив стан

Цена: 1250 евра/м² + данок на промет

Контакт инфо:
078/ 433-337
[email protected]

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток