Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - СТАН ВО КАРПОШ 2 - 51м² + 5м² ПОДРУМ

Оглас од претпријатие. Се продава од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 04 окт. 12:24 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Цена:

49 500 ЕУР

Број на соби: 1,5
Адреса: Дебар Маало
Површина: 32 m2
За живеалиштето: Балкон / Тераса, Лифт, Реновиран, Подрум, Интерфон
Локација: Центар, Скопjе
Продажба на стан во Карпош на одлична локација веднаш до Драмски и Машински факултет. Станот е во постара зграда на 3-кат и располага со површина од 51м² (4м² тераса) со 1 спална соба, дневен престој, посебна кујна со трпезарија, бања и тераса со одличен поглед кон Водно.
Со станот следи и подрум од 5м².

-> цена: 49 500 евра + данок на промет

телефон за контакт:
071/ 30 42 42

Повеќе информации за понудата на нашата веб страна:

www.level7.mk

Нема посетени огласи
Кон почеток