Македонски | Shqip | English |

Sisanje i banjanje na kucinja

Се продава од: arina 18 мај 01:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

20 ЕУР

Локација: Центар, Скопjе
Миленичиња : Кучиња
Бањање
Шишање
Нега на оштетено и проблематично влакно
Медицински третман против болви и крлежи
Сечење нокти
Чистење уши
тел. 078454439
Нема посетени огласи
Кон почеток