Македонски | Shqip | English |

Yamaha MG16 6FX

Се продава од: Aleksandar Grozdanovski 12 фев. 12:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи го овој спортски предмет за 2.080 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

12 000 МКД   20 000 МКД

Локација: Центар, Скопjе
Инструменти : Озвучење/Сценска и ДЈ-опрема
Се продава аналогна миксета Yamaha MG16/6FX. Користена е само во студио.

За повеќе технички информации:
https://www.soundonsound.com/reviews/yamaha-mg16-6fx
Нема посетени огласи
Кон почеток