Македонски | Shqip | English |

Peugeot 4007 2.2 HDI 4x4

Се продава од: Metush 03 јан 22:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

8 200 ЕУР

Година: 2007
Менувач: Рачен
Километража: 180 000 - 189 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Сива
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Peugeot
Модел: 4007
Peugeot 4007 2.2 HDI 4x4
Godina: 2007
Kilometraza: 185.000
115 Kw / 157 PS
Kozni sedista, board kompjuter.. FULL Oprema.
Stotuku uvezena od Svajcarija. Registracija i zelen karton do 02.01.2019
Нема посетени огласи
Кон почеток