Македонски | Shqip | English |

SEAT IBIZA 1.9 TDI DIZEL

Се продава од: Talha Ebibi Денес 01:16 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

2 900 ЕУР

Година: 2002
Менувач: Рачен
Километража: 200 000 - 249 999
Гориво: Нафта
Регистрација: Македонска
Боја: Црна
Локација: Чаир, Скопjе
Стил на каросерија:
Марка: Seat
Модел: Ibiza
Prodavam kola Seat Ibiza 1.9 TDI 2002 god. 101ks,- 74kw.
*KLIMA
*PARNO
*RADIO,AUX,USB
*NOVI ZIMSKI I LETNI GUMI
KOLATA E VO DOBRA SOSTOJBA.NE E UVEZENO OD STRANTSVO.
Нема посетени огласи
Кон почеток